O nás

více jak 25 letá historie 1. kolínského Sanatoria

V 1. kolínském sanatoriu můžete kromě ambulantní péče podstoupit i nejrůznější operační zákroky. K dispozici pro vás máme jak špičkově vybavený operační sál, tak i lůžkovou část. Všechny pokoje jsou s nadstandardní výbavou, vlastním sociálním zařízením, televizí a možností internetového připojení. Těšit se můžete také na chutnou stravu dle vašeho přání.

Většina výkonů kromě estetické chirurgie se přitom hradí ze zdravotního pojištění.

Psalo se o nás

Rozhovory a videa

Česká televize

Objevy medicíny: plastická chirurgie - MUDr. Svatopluk Svoboda (dotazy) — Proměna před kamerou - divačka Jana

iDnes.cz

Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí při plastických operacích

1950

Studium

MUDr. Svatopluk Svoboda se narodil 25.7.1950 v Plzni. V oblasti plastické chirurgie přitom působí již více než 40 let. V současné době pracuje jako vedoucí jednotky intenzivní péče kliniky plastické chirurgie, která se nachází ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady (3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy).

1972

Praxe

V roce 1972 nastoupil ještě jako student na kliniku plastické chirurgie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci začal působit v Transplantační laboratoři Ústavu experimentální medicíny ČSAV, a to na oddělení popálenin Kliniky plastické chirurgie v Praze. Zde se přitom věnoval zejména výzkumné práci v oboru plastické chirurgie a léčení popálených.

1983

Plastická chirurgie

Od roku 1983 se zabývá výhradně plastickou chirurgií. V roce 1985 začal působit jako vedoucí jednotky intenzivní péče kliniky.

V roce 1990 se navíc stal odborným asistentem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde přednáší, vede odborné semináře a vyučuje studenty medicíny.

Zároveň působí v oblasti postgraduálního vzdělávání lékařů v plastické chirurgii.

2017

Vědecké práce

MUDr. Svatopluk Svoboda symbolizuje jednoho ze zakladatelů mikrochirurgie v našich zemích.

Má za sebou množství vědeckých prací v odborných časopisech a účastnil se velké řady zahraničních kongresů. Zároveň se zúčastnil odborných stáží v řadě evropských zemí, USA i Brazílii.

Kromě vědecké práce sepsal desítky článků, které se věnují problematice estetické chirurgie a jsou uveřejněny v mnoha populárních časopisech.

1995

Privátní praxe

Od roku 1995 provozuje soukromou praxi, která je zaměřena především na oblast plastické, estetické a kosmetické chirurgie. Působí jako vedoucí lékař a provozovatel 1. kolínského sanatoria, které symbolizuje nestátní zdravotnické zařízení. Pacientům je zde věnována velmi diskrétní, individuální a mimořádná péče.

Zároveň provozuje soukromou ordinaci plastické chirurgie, kterou najdete na Václavském náměstí 30 v Praze 1.

.plastická
chirurgie

Nejste spokojeni s některou částí svého těla? Chcete zvýšit své sebevědomí? Rozhodněte se pro změnu a podstupte vybraný zákrok plastické chirurgie.

.orl
nosní, ušní, krční

Specializujeme se na diagnózu a léčbu ušních, nosních a krčních chorob. Neváhejte navštívit naši ordinaci ORL. 

.gynekologická
péče

Svěřte se do péče našich odborných gynekologů s dlouholetou praxí. Provádíme jak ambulantní péči, tak i gynekologické výkony v celkové anestezii.