Reference

Před nedávnem jsem v Kolínském sanatoriu podstoupila modelaci genitálu. Dlouho jsem váhala, jestli na tento zákrok půjdu a dnes musím napsat, že jen lituji, že jsem nešla dřív. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem a navíc velmi ochotný kdykoliv zodpovědět jakékoliv nejasnosti nebo pochyby, i po propuštění domů. Jsem naprosto spokojená, navíc bolest po operaci byla minimální. Velmi doporučuji pana doktora Svobodu, i celý personál.

Alice

V kolinskem sanatoriu jsem před týdnem podstoupila augmentaci prsou a s výsledkem jsem hrozne spokojena. Bohužel jsem nikdy žádné prsa nemela a po dětech jsem si konečně mohla splnit svůj sen.Uzasny výkon pana MUDr.Svatopluka Svobody,uzasny přístup k pacientům. Velmi pěkné prostředí.Neuveritelne milý,vstřícný,obětavy personál. Za mne 100% doporučení.

Renata

Před necelým půl rokem jsem podstoupila kompletní operaci zevního genitálu. Po dětech už to tam dole nebylo jako dřív a díky operaci mi pan doktor Svoboda vrátil zpátky sebevědomí a radost ze života. Před operací jsem měla komplexy, jak v létě v plavkách tak i před manželem, který nyní říká, že to tam dole nikdy neviděl hezčí 🙂 Jsem naprosto spokojená jak s panem doktorem Svobodou, tak s celou klinikou, přístup personálu je neuvěřitelně přátelský a člověk by pomalu zapomněl, že není doma ale na klinice.

Lucie

Pan doktor byl ochotný a vstřícný. Se vším poradil, řekl otevřeně svůj názor. Můj případ byl komplikovanější kvůli propadlému hrudníku. S výsledkem operace jsem maximálně spokojena. Velké dík patří i skvělým sestřičkám a celému personálu kliniky.

Eva

V kolínském sanatoriu jsem před týdnem podstoupila operaci zvětšení prsou. MUDr. Svatopluk Svoboda je profesionál, který vše dokonale vysvětlil. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Pan doktor Svoboda mi vybral naprosto ideální velikost implantátů k mé postavě. Bolest po operaci byla minimální, ačkoliv jsem citlivka. Přístup celého personálu byl velice příjemný a povzbuzující. Konzultace, operace, pobyt, pooperační a hlavně výsledek- úžasný. Sanatorium doporučuji všem, kdo o nějaké úpravě uvažuje. Hezký den

Veronika

Pred mesicem jsem podstoupila modelaci prsou u pana doktora Svobody v Kolinskem sanatoriu. Byla jsem velice prekvapena profesionalnim pristupem jak pana doktora, tak celeho jeho personalu. Nasi spolupraci si nemohu vynachvalit, protoze, jak vsichni vime, kvalita profesionalniho zachazeni v medicinskem oboru klesa, viz. Praha.

Barbora

Před dvěma měsíci jsem podstoupila plastiku břicha v Kolínském sanatoriu. S výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor Svoboda odvedl skvělou práci, veškerý personál byl vstřícný a ochotný. Určitě všem doporučuji a touto cestou ještě jednou děkuji.

Veronika

Dobry den,u Mudr.Svatopluka Svobody jsem podstoupila augmentaci prsou na doporučení kamarádky.Pan doktor je velmi příjemný a vstřícný ke svým klientkam.Podotykam,ze jeho odvedena práce v mem případě byla perfektní .Podstoupila jsem operaci v kolínském sanatorium,prostredi je tam velmi pěkné ,cítíla jsem se tam jako doma,sestřičky ochotne,mile což mělo velmi pozitivní vliv po dobu mě hospitalizace.Za mě dávám 100%doporuceni

janaP

V Kolínském sanatoriu jsem byla po všech stránkách velmi spokojená. Pan doktor Svoboda, u kterého jsem podstoupila chirurgický zákrok je velmi šikovný, zkušený a vstřícný plastický chirurg. Co se týče personálu sanatoria, vždy jsem se setkala s ochotou, podporou a vstřícností. Za mne jen to nejlepší doporučení. Jaroslava P.

Jaroslava Paloučková

Zkušenosti pacientů

Napište nám vaši zkušenost

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.